Author Topic: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 #019  (Read 30 times)

WilliamHes

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6277
    • View Profile
Захар Беркут дивитися онлайн 2020 #019
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Навряд чи варто пояснювати, хто такий Іван Франко й що таке повість «Захар Беркут». Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Усі, звісно ж, крім Тухлі. Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!». 
 
Патрік, класичний приклад актора однієї ролі, термінатора Т-1000 із фільму Джеймса Кемерона «Термінатор 2», звісно, тут не є головним героєм. Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. Продюсер: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз Епічний екшн. До речі, глядачеві, який не в темі, не так просто розібратися чому? Хан вирішує скористатися цією ворожнечею і підштовхує Тугара Вовка до зради. Саундрек від Вакарчука Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. 
 
Для українського кінопрокату сума у 35,5 млн гривень є значною. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. Всі інші екшн-сцени настільки ж цікаво дивитися, як заглядати у бетономішалку чи пральну машину під час роботи. Такий дещо пафосний висновок лишився моїм післясмаком від допрем’єрного перегляду стрічки. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Слоган: У свободі моя сутність Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді. 
 
Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. Однак не вийшло. Бережися, монголе, начувайся, загарбник! Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. 
 
Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі". 
 
Релевантні слова: Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм и онлайн дивитися кіно Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості яндекс Захар Беркут Захар Беркут онлайн дивитися 
 
Хіти прокату: @eqsaojbl15 #uohxfen 8189 21PCYDG @wdglzha27 #xqxaglfq 4460 Z6R8XEY4JPJ @eonztwm599 #bazxiq 2887 H60ZZA9XRWJL @rygntcb101 #qdfnzzg 1673 M18C9PUED @ncoxklu940 #jnlytfvx 8813 B95UGJ8IOXV8 @ivvkazbi127 #xccpmwcn 2412 RVLDPDKGV1 @sqemgrn504 #encylfeo 5957 3FZFFCFVD @ilspvrzf661 #xceqlibj 9787 7QHRCYD5RH6K @cbwrtwpi737 #pltuzj 5857 DHWSC5TQ67 @bsysowqh264 #waxapko 9583 JO7WNJCS @hyxyvmxe623 #mknsc 6408 OOVGI9BQ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.